انجام پاپ اسمیر به روش Thin Prep

انجام پاپ اسمیر به روشThin Prep

انجام پاپ اسمیر به روش Thin Prep بسیار پر اهمیت است.جهت بررسی سرطان دهانه رحم آزمایشی صورت می گیرد که  به این آزمایش تست پاپ اسمیر می گویند ، این تست برای بانوان بسیار مهم می باشد ، زیرا  این آزمایش امکان تشخیص سرطان دهانه رحم را فراهم می سازد .
متاسفانه این سرطان یکی از سه سرطان بدخیم در بانوان می باشد که امکان تشخیص این سرطان در مراحل اولیه نمی باشد و علائم اولیه برای این سرطان وجود ندارد و متاسفانه در اغلب موارد این سرطان علامت مشخصی نداشته و بدون علامت می باشد .

سرطان دهانه رحم

بنابراین سرطان دهانه رحم  علامت خاصی ندارد و توصیه می شودکه بانوان جهت معاینه به فاصله زمانی هر 3 ماه یکبار به پزشک زنان مراجعه نمایند علاوه برمعاینه ، این تست و آزمایش را نیز انجام دهند .
نکته ای که حائز اهمیت می باشد این بوده که انجام و استفاده از تست پاپ اسمیر ضروری بوده برای تمامی بانوان زیرا انجام این تست اطمینان سلامت بانوان را به همراه دارد و اگر بانوان به این بیماری مبتلا شده باشند هر چه سریع تر می توان به درمان آن پرداخته شود .
به بانوان توصیه می شود که هر یک از موارد زیر را مشاهده نمودن به پزشک زنان و زایمان مراجعه نمایند و در صورت وجود هر یک از این علائم پزشک خود را مطلع سازند :
1-  وجود خونریزی  در فواصل بین قاعدگی
2-  شروع خونریزی پس از تماس جنسی ، یا پس از معاینه لگن و یا دوش واژینال
3-  وجود درد در ناحیه لگن که این درد خارج از مواقع در دوران سیکل عادت ماهیانه باشد .
4-  ترشحات زیاد و غیر طبیعی که در بعضی از این موارد این ترشحات رقیق می باشند و یا غلیظ که با همراه با بوی تعفن می باشند .
5-  تکرار در ادرار و یا اینکه درد در زمان ادرار

تست پاپ اسمیر

به بانوان توصیه می شود تست پاپ اسمیر را سالی یک بار حتما انجام دهند و  غافل نباشند .

 

авто аккумуляторы киев
endorphone.com.ua/
レビトラ 20mg

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفت =